28 Ekim 2013 Pazartesi

Bana Hergün Sonbahar !Ne çok sevenin varmış senin ?
Üniversitemin son yılını iple çeken ben biraz buruk,biraz mutluyum sanırım artık. Sonunda bitiyor çok şükür, istemediğim yüzler ve insanlardan kurtulmanın keyfini,sayılı günlerimin musmutluluğunu yaşıyorum sanırım. Ve çoğu hemcinsimden nefret ettiğimi şiddetle vurgulamak istiyorum canım blogum. Ki bu durum nedense sadece üniversiteye ait bir durum tabi.Neyse neyse. Her şey birikiyor kalsın bu yazıda biriken bütün şeyleri  ileri de okuyacağım ben.
Zor kararlar var artık önümde çok zor kararlar. Yeni bir hayat belki. En çok mutlu olduğumsa hep çocuklarla ilgilenebilecek olmam bu hayatta. Stajda bile hepsine ayrı bir ilgi ve sevgi duyuyorum. Hepsi ayrı bambaşka bir dünya. Önümde bir kendi kararlarım içime sinen doğru bulduğum şeyler var,hayallerim var,bir de ailem var,çevrem var ve onların kocaman beklentileri. Hayatta seçemediğimiz ikinci seçeneklerin bize neler getirebileceğini asla bilemeyeceğiz. Yaşlandığımda arkama dönüp:"keşke diğerini seçseydim" demek hiç istemiyorum be blog.Seçimlerim etrafımdakileri mutlu etse yeter gözüyle bakıyorum ama pişman olacağım biliyorum. Ailem,babam mutlu olsun kafi sanki.Saçmalıyor muyum,bilmiyorum ??
 Artık öncelik çok farklı şeyler para,markalar,şu bu falan filan. Başka türlü mutluluk yok mu ? Her şey olmasa da çok şey bunlar.Kendi seçimleriniz farklı olsa da beklentisi olan insanlar var. Anlatamadım tabi ben blog ama kafam çok karışık.Ben çok mutsuzum ve yanlış kararlarım olsun istemiyorum. NEYSE bunu bile zor yazdım. Yazım hatalarını bile düzeltemiycem. Bu tarihe şu şarkıyı da bırak istiyorum tabi. Hadi selametle...http://www.youtube.com/watch?v=GpRWIuIyWxg&sns=tw

2 yorum:

Enes İLHAN dedi ki...

Bende zamanında öyle düşürünrdüm münzevi ama üniversite bittikten sonra inan ki sevmediğim insanları bile arar oldum nedense.. Çocukları çok seven onlara karşı sevgimi gizleyemeyen biri olarak çocuklara karşı ilgili olduğunu görmek çok hoşuma gitti. İnşallah yapacağın seçim senin adına hayırlı olur. Hayatta hiçbir zaman "keşke" dedirtmesin rabbim. Herşey gönlünce olsun, saçma da olsa karala bence bir şeyler :) vesselam..

Münzevi Kişilik dedi ki...

Çok sağol Enes İnşaAllah dediğin gibi olur. Hayat neler getirir bilemeyiz ama çok şey götürüyor gibi. Çocuklar sevilmez mi,onlar gezegendeki en samimi şekerleme şeyler. Güzel dileklerin için ayrıca teşekkürler umarım ikimiz içinde öyle olur :)