21 Haziran 2012 Perşembe

Hopss ! Cık cık cık.
Bi yerde mesafeni koyucaksın arkadaş. Canım ciğerim muhabbetleri bi yerden sonra haddini fazlasıyla aşıyor bu devirde. Stop ! demek gerekiyor yılışık,seviyesiz ilişkilere. Ergenlerimiz çok yanlış yetişiyor,yanlış algılıyoruz ergenlik mevzuunu. Duyun ey ebeveynler gençleri sıkmayalım,mordern anne-babalarız ayağına gençleri harcıyoruz. Neyse öhüm asıl mevzuya gelelim buna yakın bir şey blog. Yılışık ilişkilerinden nefret ediyorum. Kanka,kardeş ayakları midemi bulandırıyor. Bugün sevgili yarın kanka olabilen insanlar gezegenimden defolur musunuz please.Sevgiler aşklar çok ucuza kapatılıyor,içleri fazla boşaltılıyor anlayamıyorum.Kimsenin 3 kuruşluk sevgisini istemiyorum !

- ya ,aslında çok yakışıyordunuz? Neden ayrıldınız ki üzüldüm bak. Şeker bi kızdı da hem.
+ yok be yanıma değil,gönlüme yakışacak biri lazım.
Tuhaf..

İnsanların hayatı oyuncak mı ya? Bi tek ben mi vicdan yapıyorum. Sadece ben mi salağım anlamıyorum. Sanırım ben de bir tuhaflık var anormalim ben .Hiç mi utanmaz insan ??
Bugün sen, yarın başkası.Bugün kardeşim,yarın aşık olabilirim. Bunlar çok boş beleş şeyler.. Aşk çok başka bir şey bence,sevgi çok farklı şey.Ucuzsunuz bazı insanlar çok zavallısınız. Takılın öyle.

3 yorum:

Enes İLHAN dedi ki...

Bence de münzevi. Ben artık şunu anladım: Kavuşunca aşk olmuyor meşk oluyor. Aşk kavuşamamaktır bana göre, kavuşursan aşk olmaz. Bizler sevgiyi aşk zannediyoruz sadece..

Münzevi Kişilik dedi ki...

Kavuşunca büyüsü bozuluyor. Değer verince değersizleşiyorsun. Biz insanlar ne istiyoruz anlamıyorum ama tuhafız vesselam.

Adsız dedi ki...

Geçen gün bir tweet atmıştın bunla ilgili o anlatıyordu tek cümle ile olayı. Bu dünya boş boşver dostum